Dr. Meriç KÜÇÜKCOŞKUN

Dr. Meriç KÜÇÜKCOŞKUN

Periodontoloji Uzmanı

meric kucukcoskun tr Dr. Meriç KÜÇÜKCOŞKUN
TEDAVİ SAYILARI
Detertraj1.440+
Küretaj7.650+
Flap Operasyonu650+
Diş Eti İltihabı450+

Dr. Meriç KÜÇÜKCOŞKUN

Periodontoloji Uzmanı
+90 212 543 43 68

Özet

1983 Antalya doğumlu olan Meriç Küçükcoşkun lise öğrenimini Mahmut Celal Ünal Fen Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başladı.  2005 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi ve doktora çalışmalarına başlayan Meriç Küçükcoşkun 2010 yılında ‘Periodontal Başlangıç Tedavisinin KOAH alevlenme sıklığı Üzerine etkisinin Klinik olarak İncelenmesi’  konulu doktora tezini vererek uzmanlık eğitimini tamamladı.

2010 yılında Panorama Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Periodontoloji uzmanı olarak çalışmaya başladı. Doktora eğitimi sırasında ve sonrasında ağırlıklı olarak periodontal ve sistemik hastalıklar arasındaki ilişkiler, sert ve yumuşak doku cerrahisi, doku rejenerasyonu, PRF uygulamaları konularına ağırlık verdi.

TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği), İDO (İstanbul Dişhekimleri Odası), EFP (European Federation of Periodontology), TPD’ye (Türk Periodontoloji Derneği) üyedir.

Dil

Türkçe ve İngilizce

Eğitim

  • Lisans: İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
  • Doktora: İstanbul Üniversitesi Diş Hek. Fak. Periodontoloji Ana Bilim Dalı

Uzmanlık

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Sertifikalar

  • Uygulamalı Piezosurgery Kursu EMS Ocak 2009*
  • Uygulamalı Diş Hekimliğinde Laser Kursu  (İdealdent) Ocak 2010
  • Nobel Biocare İleri İmplantoloji Kursu 2008
  • Uygulamalı PRF-PRP Kursu (Sunray) 2009

Hasta Yorumları

Muayene için gittiğim bu hastaneden oldukça memnun kaldım. Özellikle Supervizör Gizem Hanımın kibarlığı ve güler yüzlülüğü, sonrasında muayene olduğum Meriç Bey'in beni özenle dinlemesi ve sorunumu, yapmam gerekenleri detaylıca anlatması beni çok rahatlattı. Hastahane ve hekim korkumu, önyargılarımı geride bıraktı. Meriç Hocanın sevgili asistanı Kader Hanımın ilk andan itibaren beni gülümseyerek karşılaması ve beni özenle yönlendirmesi de gerçekten çok profesyonelceydi. Tedavime burada büyük bir rahatlıkla devam edeceğim. Bütün çalışan arkadaşlara teşekkürler.
Kaynak: Google Yorum
İstanbul- Türkiye | Kaan I.

Bütün İşimiz Diş

gs Dr. Meriç KÜÇÜKCOŞKUN

Hızlı Randevu

Formu doldurun