Hospitadent Den Haag

Bütün İşimiz Diş…

Hospitadent Den Haag

Dental Group Hospitadent Den Haag’da!

Yurt dışında şubesi olan tek dental sağlık grubu Hospitadent Almanya’da açmış olduğu ilk yurt dışı şubenin ardından Hollanda’da da şube açmıştır. 2015 yılında Utrecht’te açılan klinik yoğun ilgi görmesi sebebiyle 2017 yılında daha büyük ve modern olan Den Haag’taki kliniğe geçmiştir. Hospitadent Den Haag şubesi seçkin hekim kadrosu ve modern tıbbi cihazları ile hastalarına her türlü ağız ve diş tedavisi hizmeti sunmaktadır. Hollanda Den Haag Diş Hastanesi / Den Haag Diş Hastaneleri arasından Hospitadent Den Haag Diş Kliniği / Ağız ve Diş Sağlığı Özel Diş Hastanesi Hospitadent ile Den Haag En iyi Diş Hekimi, Dişçi, Diş Doktoru / Doktorları ile diş tedavisinin farkını yaşayın…

Den Haag Şubesi Hafta içi  09:00-17:00, Cumartesi 09:00-17:00 arasında hizmet vermektedir.  Şube Pazar günü hizmet vermemektedir.

Tedavilerimiz

kozmetik dis hekimligi Den Haag

Kozmetik Diş Hekimliği

Geleneksel Diş Hekimliği, en genel haliyle ağız ve diş sağlığını ön plana alırken Kozmetik Diş...

eksik dis Den Haag

Eksik Diş

Diş eksikliği çoğu kişinin yaşadığı bir sorundur. Diş eksiklikleri; genetik bir durumun sonucu diş eti...

Hekimlerimiz

Sizden Gelenler Yorumlar

Önceden bir sürü dişçi deneyimim oldu. Dişlerimin tel tedavisine ihtiyacı vardı çok araştırdım ve Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesini keşfettim. Dr. Tuğçe Atçakan hoca ile tanıştım kendisi oldukça güler yüzlü ve işini çok iyi yapan birisi tekrardan teşekkürler...

Türkiye | Fatmanur Ş.

Tedavi: Ortodonti | Kaynak: Google Yorumları

Esra Hanımın uzun zamandır ailecek hastasıyız. Esra hocamızla tanıştıktan sonra yıllardır süren diş problemlerim çözüldü. Mesleğini en iyi şekilde icra ettiğini düşündüğümden önce ailemin sonra tüm arkadaşlarımın da doktoru olması için tavsiye ettim. İmplant sürecinde Esra hocamıza destek verip süreci sorunsuz geçirmemi sağlayan eli hafif Eser hocamıza da çok teşekkürler.

Türkiye | Umut K.

Kaynak: Google Yorum

Birçok kere diş problemi yaşayıp farklı doktorları tecrübe ettim. Dr. Esra Erdoğan hoca rutin kontrollerim için gittiğimde tanışma fırsatı yakaladım. İnanılmaz güleryüzlü, pozitif ve her aşamada neler olduğunu ayrıntılı şekilde açıklayan bir hekim kendisi. Hiçbir tedirginlik yaşamadan diş ve ağız sağlığınızı kendisine emanet edebilirsiniz.

Türkiye | Selin İ.

Kaynak: Google Yorum

Online Hizmetler

Bütün İşimiz Diş

gorsle3 Den Haag

Hızlı Randevu İçin

Formu Doldurun