Kayseri

Hospitadent Kayseri

All Our Business is Dental…

Hospitadent Kayseri

Opened in 2014, Dental Group Hospitadent Kayseri Dental Hospital has 14 Units and 1 Operating Room on an area of 1850 m2.

 

It provides all services in the field of Oral and Dental Health, including Implant, Zirconium, Digital Smile Design, Laminate Coating, Box Technique, Bonding Application, Whitening, Panoramic X-Ray, Tomography. Experience the difference of dental treatment with the best Dentist, Dentist, Dentist / Doctors in Kayseri with Hospitadent Kayseri Dental Clinic / Oral and Dental Health Private Dental Hospital Hospitadent among Kayseri Dental Hospital / Kayseri Dental Hospitals…

 

It is within easy reach of Kayseri Erkilet Airport and Erciyes Ski Center.

 

Kayseri Branch provides service between 09:00-22:00 on weekdays and between 09:00-22:00 on Saturdays. The branch does not operate on Sunday.

Treatments

kozmetik dis hekimligi Kayseri

Cosmetic Dentistry

While Traditional Dentistry prioritizes oral and dental health in its most general form, Cosmetic Dentistry...

eksik dis Kayseri

Missing Teeth

Missing teeth is a problem experienced by most people. Tooth deficiencies; The result of a...

tek dis implant1 Kayseri

Implant

Implants are screws made of titanium that are used in the treatment of missing teeth...

Comments from you

Patient Comments

Önceden bir sürü dişçi deneyimim oldu. Dişlerimin tel tedavisine ihtiyacı vardı çok araştırdım ve Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesini keşfettim. Dr. Tuğçe Atçakan hoca ile tanıştım kendisi oldukça güler yüzlü ve işini çok iyi yapan birisi tekrardan teşekkürler...

Türkiye | Fatmanur Ş.

Tedavi: Ortodonti | Kaynak: Google Yorumları

Esra Hanımın uzun zamandır ailecek hastasıyız. Esra hocamızla tanıştıktan sonra yıllardır süren diş problemlerim çözüldü. Mesleğini en iyi şekilde icra ettiğini düşündüğümden önce ailemin sonra tüm arkadaşlarımın da doktoru olması için tavsiye ettim. İmplant sürecinde Esra hocamıza destek verip süreci sorunsuz geçirmemi sağlayan eli hafif Eser hocamıza da çok teşekkürler.

Türkiye | Umut K.

Kaynak: Google Yorum

Birçok kere diş problemi yaşayıp farklı doktorları tecrübe ettim. Dr. Esra Erdoğan hoca rutin kontrollerim için gittiğimde tanışma fırsatı yakaladım. İnanılmaz güleryüzlü, pozitif ve her aşamada neler olduğunu ayrıntılı şekilde açıklayan bir hekim kendisi. Hiçbir tedirginlik yaşamadan diş ve ağız sağlığınızı kendisine emanet edebilirsiniz.

Türkiye | Selin İ.

Kaynak: Google Yorum

Online Services

All our business Tooth

gorsle3 Kayseri

For Quick Appointment

Fill in the form