Dental Spa

Dental Spa

Dental Spa

Dental Group Hospitadent, mükemmel bir gülümseme ve eksiksiz bir memnuniyet için gereken her şeyi düşünüyor; bu doğrultuda yenilikçi tedavi yöntemlerine ek olarak destekleyici hizmetler de sunuyor. Türkiye'de ve yurt dışında dental turizmin başrol oyuncularından biri olan Dental Group Hospitadent, diş beyazlatma, implant, zirkonyum gibi klasik bakım ve tedavi yöntemlerinin yanı sıra Gülüş Tasarımı ve Dental Spa gibi ağız ve diş sağlığı uygulamalarını bir adım daha öteye taşıyan benzersiz hizmetleriyle fark oluşturmayı da başarıyor. 

Ağız ve diş sağlığı konusunda hizmet alanların memnuniyeti kadar onların işlem öncesi, sırası ya da sonrasındaki beklentilerini de önemseyen Dental Group Hospitadent, uzun yıllara yayılan deneyimi ve uzmanlaşmış ekibi sayesinde tüm süreçlerde yenilikçi ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyor. Bu inovatif ve proaktif hizmet anlayışının bir ürünü olan Dental Spa, ağız ve diş sağlığı konusunda benzersiz bir deneyim yaşatıyor. 

Tüm dünyada her geçen gün gelişen ve yenilenen tedavi yöntemleri ile ağız ve diş hastalıklarında en zor durumların dahi iyileştirilmesini sağlamak artık mümkün. Ancak hastaların rahatlığı ve konforu söz konusu olduğunda aynı oranda bir gelişimden ve yenilikten bahsetmek zor. Oysaki tam bir hizmet için bakım ve tedavi yöntemleri kadar hastanın kendisini rahat ve mutlu hissetmesi de büyük önem taşıyor. 

Dental Spa Nedir?

Spa merkezlerinin rahatlatıcı, dinlendiren ve huzur veren ortamları, şüphesiz onları özel yapan en önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Rahatsız etmeyen, yumuşak tonlarda, enstrümental ağırlıklı müzikler; stresten arındıran, doğal içerikli kokular ve huzur dolu, sakin bir atmosfer... Tüm bu hoş ayrıntılar, ağız ve diş sağlığınız için uygulanan işlemler esnasında size eşlik etseydi nasıl olurdu? İşte, bu sorunun cevabı Dental Group Hospitadent'in, Dental Spa hizmetinde gizli. 

Türkiye'de bir ilk olan Dental Spa, siz ağız ve diş sağlığınız için gerekli bakımı ya da tedaviyi yaptırırken destekleyici bir hizmet olarak rahatlamanıza ve varsa diş hekimi korkunuzu yenmenize yardımcı oluyor. Böylece huzur veren müzikler ve kokular eşliğinde, alışık olduğunuz muayene ortamından çok daha farklı ve dingin bir atmosferde ağız ve diş bakımızı yaptırmış ya da tedavinizi tamamlamış oluyorsunuz. 

Temel amacın bakım ve tedavi süreçlerine yenilik ve konfor katmak olduğu Dental Spa hizmetinde, alışılmış hastane ortamı algısı yıkılarak yerine çok daha ferah, dinlendirici ve eğlenceli bir atmosfer yaratılıyor. Böylece 7'den 70'e herkes, farklı ve tatmin edici bir deneyim elde etme şansı yakalamış oluyor. Siz de ağız ve diş sağlığı konusunda rutin kontolleriniz ya da tedavi aşamalarınız için Hospitadent'i tercih ederek Dental Spa ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. 

Dental Spa'nın Avantajları Nelerdir?

Dental Spa, direkt ya da dolaylı olarak etkilerini hissedebileceğiniz birbirinden farklı ruhsal ve fiziksel faydaları olan öncü bir hizmet. Dental Spa'nın yararlarına göz atarak bu özel hizmet hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve kolayca karar verebilirsiniz. 

Dental Spa, ağız ve diş sağlığınız için yaptırmanız gereken kontrolleri ve tedavileri, bir külfet olmaktan çıkarıp keyifli bir aktiviteye dönüştürüyor. Böylece kendinizi bir diş hastanesinden çok rahatlatıcı bir aromaterapi seansına gidiyormuş gibi hissediyorsunuz. 

Basit ya da kapsamlı tüm ağız ve diş sağlığı uygulamalarında sıkılmanızı veya gerilmenizi önleyen Dental Spa; görme, duyma ve koklama olmak üzere 3 farklı duyunuza hitap ederek keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. 

Ağız ve diş bakımınız ya da tedaviniz uygulanırken de yararlanabileceğiniz Dental Spa hizmeti, o esnada kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlayarak uygulamanın çok daha sorunsuz, kısa sürede ve kolay gerçekleşmesine yardımcı oluyor. 

Çocuklar dahil tüm yaş gruplarına uygun olan Dental Spa, ağız ve diş sağlığı uygulamaları esnasında çocuklarınızın dikkatini farklı yönlere çekiyor, onları sakinleştirerek diş tedavisi süreçlerini oldukça kolaylaştırıyor. 

Dental Spa, ağız ve diş sağlığı alanında yeni bir uygulama olduğu için yalnızca değişik ve ilginç bir deneyim yaşamak için de bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Türkiye'de bir ilk olan ve benzeri bulunmayan bu hizmetten yararlanmak için dilediğiniz Dental Group Hospitadent şubesini arayarak, ziyaret ederek veya internet sitesi üzerinden bilgilerinizi bırakarak destek alabilirsiniz.

Dental Spa Ne Zaman ve Ne Kadar Sıklıkla Yaptırılmalı? 

Dental Spa hizmetinden en az 6 ayda bir yaptırılması gereken rutin kontroller esnasında yararlanabileceğiniz gibi farklı uygulama ve tedavi süreçlerinde de bu destekleyici hizmeti alabilirsiniz. Belirli bir yaş sınırlaması olmadığı için bu uygulamayı çocuklarınız kendiniz ya da yakınlarınız için gönül rahatlığıyla talep edebilirsiniz. Sağlık açısından herhangi bir sakıncası bulunmayan Dental Spa konusunda yalnızca kokulara karşı ekstra bir hassasiyetiniz veya alerjiniz varsa dikkatli olmanız gerekebilir. Hastane ekibi, her konuda olduğu gibi bu konuda da size uygulama öncesi gerekli uyarıları detaylı bir şekilde aktarıyor. 

Dental Group Hospitadent, hastalarına uyguladığı tedavilerin her aşamasını düşündüğü için Dental Spa hizmetine ek olarak dilerseniz sizi havaalanından VIP araç ile alıp, aynı şekilde tedavi sonrası uğurluyor. Ayrıca tedavi süresince anlaşmalı olduğu otellerde kalmanıza yardımcı olarak ulaşımdan konaklamaya, tedaviden ek hizmetlere kadar tüm süreci problemsiz bir şekilde geçirmenizi sağlıyor.

Eğer ağız ve diş sağlığı konusunda bir adım daha öteye geçmek; güncel tedavi ve trendlerden yararlanırken her adımı konfor ve keyif içeren unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız siz de Dental Group Hospitadent'i tercih edebilirsiniz. Türkiye'de ve yurt dışında onlarca farklı şubesiyle hizmet veren Dental Group Hospitadent, İstanbul, Kayseri, Almanya ve Hollanda lokasyonlarında tam teşekküllü hizmet verirken Ürdün'de kardeş kliniği ve Çin'de ise destek ofisi ile kalitesini küresel düzeyde sürdürüyor. 

Dental Spa Nasıl ve Hangi Durumlarda Uygulanır?

İnsanların duygu durumlarında duyuların ne kadar önemli bir yere sahip olduğu yaygın olarak biliniyor. Dental Spa da aslında hastaların duygu durumlarını her anlamda olumlu yönde etkileyecek unsurları bir araya getirerek onların bakım ya da tedavi boyunca kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyor. Haliyle bu eşsiz hizmeti ister farklı bir deneyim yaşamak, ister kendinizi daha iyi hissetmek, isterseniz de endişe ve korkularınızdan arınmak için değerlendirebilirsiniz. 

Rahatlatıcı spa atmosferini hastane gibi farklı bir ortama taşımayı amaçlayan Dental Spa, bu devrimsel amaçla bağlantılı olarak klasik bir muayenehaneden çok dental bakım ve tedavi hizmetlerinin sunulduğu bir spa merkezini andırıyor. Bu özel atmosferi sağlayabilmek için de özenle seçilmiş melodilerden, esanslardan ve görüntülerden yararlanıyor. Böylece birbirinden farklı gibi görünen 2 ayrı ortamı mükemmel şekilde harmanlamayı başarıyor. 

Dental Spa hizmetini, rutin olarak yaptırmanız gereken bakım işlemleri esnasında tercih edebileceğiniz gibi herhangi bir uygulama ve tedavi öncesinde, sırasında ya da sonrasında da talep edebilirsiniz. Kısacası Dental Spa hizmetinden; basit veya kapsamlı, kısa süreli veya uzun süreli, işlem öncesinde, sırasında veya sonrasında dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. 

Diş beyazlatma, diş taşı temizliği, plak temizliği, diş eti bakımı, rahatlatma solüsyonları, implant, zirkonyum ve daha pek çok ağız ve diş sağlığı uygulaması esnasında yararlanabileceğiniz Dental Spa, tüm bu süreçlerden sıkılmanızı ya da korkmanızı önleyerek tam tersi keyif almanızı ve memnun kalmanızı sağlıyor. 

Tedavi Özeti

İşlem Sayısı 1
İşlem Süresi 1 Saat
Anestezi Yöntemi Yok
Hassasiyet Süreci Yok
İşe Dönme Süreci Hemen
Tam İyileşme Süreci Hemen
Sonuçların Kalıcılığı -
Yeme - İçme Süreci Hemen

Not: *Bu sayfada yer alan bilgiler ve tavsiyeler sadece bilgilendirme amaçlıdır.Tanı ve tedavileri için mutlaka doktorunuza başvurun. Süreç ve tedaviler hakkında daha ayrıntılı bilgi, öncesi ve sonrası görselleri talep edebileceğiniz WhatsApp hattımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Dental Spa nedir?

Dental spa, spa merkezlerinin rahatlatıcı, dinlendiren ve huzur veren ortamları gibi şüphesiz onları özel yapan en önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Rahatsız etmeyen, yumuşak tonlarda, enstrümental ağırlıklı müzikler; stresten arındıran, doğal içerikli kokular ve huzur dolu, sakin bir atmosfer... Tüm bu hoş ayrıntılar, ağız ve diş sağlığınız için uygulanan işlemler esnasında size eşlik ediyor.

Korkan Hasta Dental Spa nasıl yapılır?

Korkan hasta dental spa, rahatlatıcı spa atmosferini hastane gibi farklı bir ortama taşımayı amaçlıyor, bu devrimsel amaçla bağlantılı olarak klasik bir muayenehaneden çok dental bakım ve tedavi hizmetlerinin sunulduğu bir spa merkezini andırıyor. Bu özel atmosferi sağlayabilmek için de özenle seçilmiş melodilerden, esanslardan ve görüntülerden yararlanıyor. Böylece birbirinden farklı gibi görünen 2 ayrı ortamı mükemmel şekilde harmanlamayı başarıyor. Dental Spa hizmetini, rutin olarak yaptırmanız gereken bakım işlemleri esnasında tercih edebileceğiniz gibi herhangi bir uygulama ve tedavi öncesinde, sırasında ya da sonrasında da talep edebilirsiniz. Kısacası Dental Spa hizmetinden; basit veya kapsamlı, kısa süreli veya uzun süreli, işlem öncesinde, sırasında veya sonrasında dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

Dental Spa kaç seanstır?

Dental spa için herhangi bir seans belirtmek doğru olmamakla birlikte, kişilerin yaptıracakları tedavilere göre değişiklik göstermektedir.

Dental Spa işlem süresi ne kadardır?

Dental spa kişilerin yaptırdıkları tedavi boyunca devam etmektedir.

Dental Spa kaç gün sürer?

Dental spa kişilerin yaptırdıkları tedavi boyunca devam etmektedir.

Dental Spa sonrası ne zaman iş hayatına / sosyal hayata dönülebilir?

Dental spa sonrası kişiler iş ve sosyal hayatına hemen dönebilirler.

Dental Spa her hastaya uygulanabilir mi?

Dental spa hizmetinden her hasta yararlanabilir.

Dental Spa için en uygun yaş hangisi?

Dental spa hizmetinden her yaşta hasta yararlanabilir.

Dental Spa fiyatları nedir, tedavi fiyatı neye göre değişir?

Dental spa hizmetinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Doktor muayenesi sonrası gerek duyan hastalar için ücret bilgilendirilmesi yapılacaktır.

Dental Spa avantajları nelerdir?

Dental spa ruhsal ve fiziksel faydaları olan öncü bir hizmet. Kontrolleri ve tedavileri, bir külfet olmaktan çıkarıp keyifli bir aktiviteye dönüştürür. Kişilerin sıkılmasını ve gerilmesini önleyerek kişilerin kendisini rahat ve güvende hissetmelerine yardımcı olur.

Dental Spa zararı var mıdır?

Dental spanın herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Dental Spa riski var mıdır?

Dental spanın herhangi bir riski bulunmamaktadır.

Dental Spa hangi durumlarda uygulanır?

Dental spa diş fobisi ve korkusu olan durumlardaki kişilere sıklıkla uygulanır. Kişilerin rahatlamalarını sağlayarak hızlı sonuç alınmasına da katkı sağlamış olur.

Dental Spa için yurtdışından gelen hastalar kaç günlerini ayırmalıdırlar?

Dental spa gün belirlmesi uygulanacak işleme göre değişiklik gösterir. Aslında uygulanacak işlemin içinde yer aldığı için yapılacak tedavilerin içinde yer alır.

Dental Spa için kaç gün ya da kaç saat ayırmalıyım?

Dental spa gün belirlmesi uygulanacak işleme göre değişiklik gösterir. Aslında uygulanacak işlemin içinde yer aldığı için yapılacak tedavilerin içinde yer alır.

Korkan Hasta Dental Spa başarı oranı nedir, yüksek midir?

Ağız ve diş sağlığı konusunda hizmet alanların memnuniyeti kadar onların işlem öncesi, sırası ya da sonrasındaki beklentilerini de önemseyen Dental Group Hospitadent, uzun yıllara yayılan deneyimi ve uzmanlaşmış ekibi sayesinde tüm süreçlerde yenilikçi ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyor. Bu inovatif ve proaktif hizmet anlayışının bir ürünü olan Dental Spa, ağız ve diş sağlığı konusunda benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Tedavi Özeti

İşlem Sayısı 1
İşlem Süresi 1 Saat
Anestezi Yöntemi Yok
Hassasiyet Süreci Yok
İşe Dönme Süreci Hemen
Tam İyileşme Süreci Hemen
Sonuçların Kalıcılığı -
Yeme - İçme Süreci Hemen

Not: *Bu sayfada yer alan bilgiler ve tavsiyeler sadece bilgilendirme amaçlıdır.Tanı ve tedavileri için mutlaka doktorunuza başvurun. Süreç ve tedaviler hakkında daha ayrıntılı bilgi, öncesi ve sonrası görselleri talep edebileceğiniz WhatsApp hattımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Dental Spa nedir?

Dental spa, spa merkezlerinin rahatlatıcı, dinlendiren ve huzur veren ortamları gibi şüphesiz onları özel yapan en önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Rahatsız etmeyen, yumuşak tonlarda, enstrümental ağırlıklı müzikler; stresten arındıran, doğal içerikli kokular ve huzur dolu, sakin bir atmosfer... Tüm bu hoş ayrıntılar, ağız ve diş sağlığınız için uygulanan işlemler esnasında size eşlik ediyor.

Korkan Hasta Dental Spa nasıl yapılır?

Korkan hasta dental spa, rahatlatıcı spa atmosferini hastane gibi farklı bir ortama taşımayı amaçlıyor, bu devrimsel amaçla bağlantılı olarak klasik bir muayenehaneden çok dental bakım ve tedavi hizmetlerinin sunulduğu bir spa merkezini andırıyor. Bu özel atmosferi sağlayabilmek için de özenle seçilmiş melodilerden, esanslardan ve görüntülerden yararlanıyor. Böylece birbirinden farklı gibi görünen 2 ayrı ortamı mükemmel şekilde harmanlamayı başarıyor. Dental Spa hizmetini, rutin olarak yaptırmanız gereken bakım işlemleri esnasında tercih edebileceğiniz gibi herhangi bir uygulama ve tedavi öncesinde, sırasında ya da sonrasında da talep edebilirsiniz. Kısacası Dental Spa hizmetinden; basit veya kapsamlı, kısa süreli veya uzun süreli, işlem öncesinde, sırasında veya sonrasında dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

Dental Spa kaç seanstır?

Dental spa için herhangi bir seans belirtmek doğru olmamakla birlikte, kişilerin yaptıracakları tedavilere göre değişiklik göstermektedir.

Dental Spa işlem süresi ne kadardır?

Dental spa kişilerin yaptırdıkları tedavi boyunca devam etmektedir.

Dental Spa kaç gün sürer?

Dental spa kişilerin yaptırdıkları tedavi boyunca devam etmektedir.

Dental Spa sonrası ne zaman iş hayatına / sosyal hayata dönülebilir?

Dental spa sonrası kişiler iş ve sosyal hayatına hemen dönebilirler.

Dental Spa her hastaya uygulanabilir mi?

Dental spa hizmetinden her hasta yararlanabilir.

Dental Spa için en uygun yaş hangisi?

Dental spa hizmetinden her yaşta hasta yararlanabilir.

Dental Spa fiyatları nedir, tedavi fiyatı neye göre değişir?

Dental spa hizmetinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Doktor muayenesi sonrası gerek duyan hastalar için ücret bilgilendirilmesi yapılacaktır.

Dental Spa avantajları nelerdir?

Dental spa ruhsal ve fiziksel faydaları olan öncü bir hizmet. Kontrolleri ve tedavileri, bir külfet olmaktan çıkarıp keyifli bir aktiviteye dönüştürür. Kişilerin sıkılmasını ve gerilmesini önleyerek kişilerin kendisini rahat ve güvende hissetmelerine yardımcı olur.

Dental Spa zararı var mıdır?

Dental spanın herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Dental Spa riski var mıdır?

Dental spanın herhangi bir riski bulunmamaktadır.

Dental Spa hangi durumlarda uygulanır?

Dental spa diş fobisi ve korkusu olan durumlardaki kişilere sıklıkla uygulanır. Kişilerin rahatlamalarını sağlayarak hızlı sonuç alınmasına da katkı sağlamış olur.

Dental Spa için yurtdışından gelen hastalar kaç günlerini ayırmalıdırlar?

Dental spa gün belirlmesi uygulanacak işleme göre değişiklik gösterir. Aslında uygulanacak işlemin içinde yer aldığı için yapılacak tedavilerin içinde yer alır.

Dental Spa için kaç gün ya da kaç saat ayırmalıyım?

Dental spa gün belirlmesi uygulanacak işleme göre değişiklik gösterir. Aslında uygulanacak işlemin içinde yer aldığı için yapılacak tedavilerin içinde yer alır.

Korkan Hasta Dental Spa başarı oranı nedir, yüksek midir?

Ağız ve diş sağlığı konusunda hizmet alanların memnuniyeti kadar onların işlem öncesi, sırası ya da sonrasındaki beklentilerini de önemseyen Dental Group Hospitadent, uzun yıllara yayılan deneyimi ve uzmanlaşmış ekibi sayesinde tüm süreçlerde yenilikçi ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyor. Bu inovatif ve proaktif hizmet anlayışının bir ürünü olan Dental Spa, ağız ve diş sağlığı konusunda benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Sosyal Medya Hesapları