Bakırköy

Hospitadent Bakırköy

Bütün İşimiz Diş…

Hospitadent Bakırköy

Tümü 2012 Yılında Açılan Dental Group Hospitadent Bakırköy Diş Hastanesi 1750 m2 alanda 12 Üniteye sahiptir.

İmplant, Zirkonyum, Dijital Gülüş Tasarımı, Lamine Kaplama, Kutu Tekniği, Bonding Uygulaması, Beyazlatma, Panoramik Röntgen dahil olmak üzere Ağız ve Diş Sağlığı alanındaki tüm hizmetleri vermektedir. Bakırköy Diş Hastanesi / Bakırköy Diş Hastaneleri ve Bakırköy En İyi Diş Hekimi, Diş Hekimi, Diş Hekimi / Doktorları arasında Hospitadent Bakırköy Diş Kliniği / Ağız ve Diş Sağlığı Özel Diş Hastanesi Hospitadent ile diş tedavisi farkını yaşayın…

İstanbul Havalimanı’na kolay ulaşım mesafesindedir.

Bakırköy Şubesi hafta içi 08:00-22:00, Cumartesi günleri 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günü şube çalışmıyor.

Tedavilerimiz

kozmetik dis hekimligi Bakırköy

Kozmetik Diş Hekimliği

Geleneksel Diş Hekimliği, en genel haliyle ağız ve diş sağlığını ön plana alırken Kozmetik Diş...

eksik dis Bakırköy

Eksik Diş

Diş eksikliği çoğu kişinin yaşadığı bir sorundur. Diş eksiklikleri; genetik bir durumun sonucu diş eti...

Sizden Gelenler Yorumlar

Hasta Yorumları

Önceden bir sürü dişçi deneyimim oldu. Dişlerimin tel tedavisine ihtiyacı vardı çok araştırdım ve Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesini keşfettim. Dr. Tuğçe Atçakan hoca ile tanıştım kendisi oldukça güler yüzlü ve işini çok iyi yapan birisi tekrardan teşekkürler...

Türkiye | Fatmanur Ş.

Tedavi: Ortodonti | Kaynak: Google Yorumları

Esra Hanımın uzun zamandır ailecek hastasıyız. Esra hocamızla tanıştıktan sonra yıllardır süren diş problemlerim çözüldü. Mesleğini en iyi şekilde icra ettiğini düşündüğümden önce ailemin sonra tüm arkadaşlarımın da doktoru olması için tavsiye ettim. İmplant sürecinde Esra hocamıza destek verip süreci sorunsuz geçirmemi sağlayan eli hafif Eser hocamıza da çok teşekkürler.

Türkiye | Umut K.

Kaynak: Google Yorum

Birçok kere diş problemi yaşayıp farklı doktorları tecrübe ettim. Dr. Esra Erdoğan hoca rutin kontrollerim için gittiğimde tanışma fırsatı yakaladım. İnanılmaz güleryüzlü, pozitif ve her aşamada neler olduğunu ayrıntılı şekilde açıklayan bir hekim kendisi. Hiçbir tedirginlik yaşamadan diş ve ağız sağlığınızı kendisine emanet edebilirsiniz.

Türkiye | Selin İ.

Kaynak: Google Yorum

Online Hizmetler

Bu Web Sitesi 26.04.2024 Tarihinde Güncellenmiştir.

All Our Business Tooth

gorsle3 Bakırköy

Hızlı Randevu İçin

Formu Doldurun