Diş Mücevheri / Grillz

Tedaviler

Diş Mücevheri / Grillz

Diş Mücevheri Nedir?

Dişleri istenildiği zaman takıp çıkarılan özelliğe sahip mücevherler diğer adıyla Grillz olarak bilinmektedir.

Diş Mücevheri Nasıl Uygulanır?

Diş mücevheri uygulama konusunda ilk adım yapılacak dişin ölçülerini almaktır. Diş hekimi dijital ya da geleneksel olmak üzere her iki ölçüm türüyle de ölçüm yapabilmektedir. Ölçüm alındıktan sonra detaylı bir analiz yapılmakta, dişe yapılacak mücevher seçilmekte ve üretimi yapılmaktadır. Daha sonrasında diş hekimi tarafından dişe uygulanan mücevherler istendiği zaman çıkarılıp tekrar takılabilmektedir. Aksesuar olarak kullanılabilecek mücevher dişlerde tasarım olarak da çeşitli figür, harf veya renk seçilebilmektedir. Grillz diş, istenilen sayıda yapılabilmektedir.

Diş Mücevheri Hangi Malzemeden Yapılır?

Grillz yapılacak madde kişinin isteğine ve zevkine göre seçilebilmektedir. Dolayısıyla malzeme konusunda çeşitlilik oldukça fazla olmaktadır. Bu malzeme bir mücevher olabileceği gibi metal bir malzeme de olabilmektedir ancak diş mücevheri konusunda genellikle altın ve gümüş malzemeler tercih edilmektedir.

Tedavi Özeti

İşlem Sayısı

2-3

İşe Dönme Süreci

Hemen

İşlem Süresi

10 Gün

Tam İyileşme Süreci

Hemen

Anestezi Yöntemi

Lokal Anestezi

Sonuçların Kalıcılığı

5 Yıl

Hassasiyet Süreci

Yok

Yeme - İçme Süreci

2 Saat Sonra

Not: *Bu sayfada yer alan bilgiler ve tavsiyeler sadece bilgilendirme amaçlıdır.Tanı ve tedavileri için mutlaka doktorunuza başvurun. Süreç ve tedaviler hakkında daha ayrıntılı bilgi, öncesi ve sonrası görselleri talep edebileceğiniz WhatsApp hattımıza ulaşın.

Bütün İşimiz Diş

gs Diş Mücevheri / Grillz

Hızlı Randevu İçin

Formu Doldurun