Hospitadent Pendik

Bütün İşimiz Diş…

Hospitadent Pendik

2011 yılında açılan Dental Group Hospitadent Pendik Diş Hastanesi, 1800 m2’lik bir alanda 15 Ünit ve 1 Ameliyathaneye sahiptir.

İmplant, Zirkonyum, Dijital Gülüş Tasarımı, Lamine Kaplama, Box Teknik, Bonding Uygulaması, Beyazlatma, Panoramik Röntgen, Tomografi dahil olmak üzere Ağız ve Diş Sağlığı alanında verilen tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir. Pendik Diş Hastanesi / Pendik Diş Hastaneleri arasından Hospitadent Pendik Diş Kliniği / Ağız ve Diş Sağlığı Özel Diş Hastanesi Hospitadent ile Pendik En iyi Diş Hekimi, Dişçi, Diş Doktoru / Doktorları ile diş tedavisinin farkını yaşayın…

Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi lokasyonlara kolay ulaşım mesafesindedir.

Pendik Şubesi Hafta içi  08:00-22:00, Cumartesi 08:00-22:00 arasında hizmet vermektedir.  Şube Pazar günü hizmet vermemektedir.

Tedavilerimiz

kozmetik dis hekimligi Pendik

Kozmetik Diş Hekimliği

Geleneksel Diş Hekimliği, en genel haliyle ağız ve diş sağlığını ön plana alırken Kozmetik Diş...

eksik dis Pendik

Eksik Diş

Diş eksikliği çoğu kişinin yaşadığı bir sorundur. Diş eksiklikleri; genetik bir durumun sonucu diş eti...

Sizden Gelenler Yorumlar

Diş tedavisi için Hospitadent Pendik şubesine gidiyorum doktor Ayça İremTurguta tedavi oluyorum doktor hanım hastası ile ilgilenen vakit ayıran sabırlı her soruya cevap veren planlamayı beraber yapan hasta memnuniyetini öncelik alan güven veren bir doktor. Kendisine teşekkür ediyorum.

İstanbul - Türkiye | Baki Ş.

Kaynak: Google Yorum

Dt. Ayça İrem Turgut hanım ilgi göstererek yaptığı ayrintılı muayenesinden sonra dolgu tedavimi gerçekleştirdi. Eline emeğine sağlık çok başarılı bir sonuç ortaya çıktı. Hastasıyla iletişimi de çok güzel kendisinden çok memnun kaldım.

İstanbul - Türkiye |Fatma K.

Kaynak: Google Yorum

Sayın hocamız Dt. Ayça İrem kanal tedavim için randevu talep ettim. Kompozit dolgu 3 yüzlü kimyasal ışıklı, 3 kanal tedavisi eli çok yatkın bir hocamız çok ilgilendi. Teşekkür ederim kendisine ve ekibine.

İstanbul - Türkiye | Mehmet G.

Kaynak: Google Yorum

Online Hizmetler

Bütün İşimiz Diş

gorsle3 Pendik

Hızlı Randevu İçin

Formu Doldurun