İK İş Başvuru Formu

İK İş Başvuru Formu

Siz de kariyerinize Hospitadent ile devam etmeye ne dersiniz?

Hospitadent Türkiye’nin ve Avrupa’nın dört bir yanında milyonları sağlıkları gülümsetiyor; ağız ve diş sağlığında yarattığı inovasyonlarla Türkiye’nin diş sağlığı sektörüne öncülük etmeye devam ediyor. Siz de bu kıymetli gülüşlerin ardındaki başarılara imza atmak istiyorsanız ekibimizin bir parçası olabilirsiniz.

ik görseli 1 İK İş Başvuru Formu

  Açık İş İlanları

  GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Hospitadent Dental Group; yüksek hizmet kalitesi, insana, topluma ve çevreye değer katması, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, teknolojik alt yapısı, estetik gülüş mimarları ile insanları mutlu etmenin adresidir. 2006 yılında kurulan Hospitadent, İlk günden beri, “Bütün İşimiz Diş” sloganıyla 15 şubesi, modern tıbbi cihazları, seçkin hekim ve tecrübeli çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Hospitadent Dental Group bünyesinde Fatih Şubemizde değerlendirmek üzere, Üniversitelerin Ön Lisans ve Lisans ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Sağlık Sektörü ve Çağrı Merkezinde benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli, Telefonda ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek, ses tonu ve diksiyonu düzgün, Temel bilgisayar becerilerine sahip ve MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden. “Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi” takım arkadaşı alınacaktır. İŞ TANIMI Hasta ve hasta yakınlarına yüksek kalitede hizmet verilmesini ilke edinen ve benimseyen grubumuzda; Çeşitli pazarlama faaliyetleri sonucu elde edilen dataları satış odaklı aramak, ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermek, Hizmet alma noktasında kararsızlık yaşayan hastaları telefonda motive etmek, şirketi tercih etmelerini sağlamak ve satışa döndürmek, Tedavi öncesi ve sonrası hastalarla iletişimde kalmak ve memnuniyetlerine yönelik çalışmalar yapmak, Bağlı olduğu yöneticiye raporlamalarda destek vermek ve iş geliştirmeye yönelik önerilerde bulunmak.

  GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

  Hospitadent Dental Group; yüksek hizmet kalitesi, insana, topluma ve çevreye değer katması, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, teknolojik alt yapısı, estetik gülüş mimarları ile insanları mutlu etmenin adresidir. 2006 yılında kurulan Hospitadent, İlk günden beri, “Bütün İşimiz Diş” sloganıyla 10 şubesi, modern tıbbi cihazları, seçkin hekim ve tecrübeli çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Hospitadent Dental Group bünyesinde değerlendirmek üzere,
  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • Tercihen hastane deneyimli,
  • Sağlık sektöründe kariyer hedefleyen,
  • Prezantabl, güleryüzlü, iletişimi güçlü,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  “Resepsiyon Görevlisi” alınacaktır.  İŞ TANIMI  Hasta ve hasta yakınlarına yüksek kalitede hizmet verilmesini ilke edinen ve benimseyen grubumuzda;
  • Hasta memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması,
  • Hasta-hekim iletişiminin koordine edilmesi,
  • Hasta karşılama, yönlendirme kayıt, kabul ve ücret tahsilatının yapılması gibi süreçlerde aktif rol alınması şeklindedir.