Hospitadent Bağcılar

Bütün İşimiz Diş…

Hospitadent Bağcılar

2006 yılında açılan Dental Group Hospitadent Bağcılar Diş Hastanesi, 2000 m2’lik bir alanda 17 Ünit ve 1 Ameliyathaneye sahiptir.

İmplant, Zirkonyum, Dijital Gülüş Tasarımı, Lamine Kaplama, Box Teknik, Bonding Uygulaması, Beyazlatma, Panoramik Röntgen, Tomografi dahil olmak üzere Ağız ve Diş Sağlığı alanında verilen tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir. Bağcılar Diş Hastanesi / Bağcılar Diş Hastaneleri arasından Hospitadent Bağcılar Diş Kliniği / Ağız ve Diş Sağlığı Özel Diş Hastanesi Hospitadent ile Bağcılar En iyi Diş Hekimi, Dişçi, Diş Doktoru / Doktorları ile diş tedavisinin farkını yaşayın…

İstanbul Havalimanına kolay ulaşım mesafesindendir.

Bağcılar Şubesi Hafta içi  08:00-20:00, Cumartesi 08:00-20:00 arasında hizmet vermektedir.  Şube Pazar günü hizmet vermemektedir.

Tedaviler

kozmetik dis hekimligi Bağcılar

Kozmetik Diş Hekimliği

Geleneksel Diş Hekimliği, en genel haliyle ağız ve diş sağlığını ön plana alırken Kozmetik Diş...

eksik dis Bağcılar

Eksik Diş

Diş eksikliği çoğu kişinin yaşadığı bir sorundur. Diş eksiklikleri; genetik bir durumun sonucu diş eti...

Sizden Gelenler Yorumlar

Önceden bir sürü dişçi deneyimim oldu. Dişlerimin tel tedavisine ihtiyacı vardı çok araştırdım ve Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesini keşfettim. Dr. Tuğçe Atçakan hoca ile tanıştım kendisi oldukça güler yüzlü ve işini çok iyi yapan birisi tekrardan teşekkürler...

Türkiye | Fatmanur Ş.

Tedavi: Ortodonti | Kaynak: Google Yorumları

Esra Hanımın uzun zamandır ailecek hastasıyız. Esra hocamızla tanıştıktan sonra yıllardır süren diş problemlerim çözüldü. Mesleğini en iyi şekilde icra ettiğini düşündüğümden önce ailemin sonra tüm arkadaşlarımın da doktoru olması için tavsiye ettim. İmplant sürecinde Esra hocamıza destek verip süreci sorunsuz geçirmemi sağlayan eli hafif Eser hocamıza da çok teşekkürler.

Türkiye | Umut K.

Kaynak: Google Yorum

Birçok kere diş problemi yaşayıp farklı doktorları tecrübe ettim. Dr. Esra Erdoğan hoca rutin kontrollerim için gittiğimde tanışma fırsatı yakaladım. İnanılmaz güleryüzlü, pozitif ve her aşamada neler olduğunu ayrıntılı şekilde açıklayan bir hekim kendisi. Hiçbir tedirginlik yaşamadan diş ve ağız sağlığınızı kendisine emanet edebilirsiniz.

Türkiye | Selin İ.

Kaynak: Google Yorum

Online Hizmetlerimiz

Bütün İşimiz Diş

gorsle3 Bağcılar

Hızlı Randevu İçin

Formu Doldurun