Yenişehir

Hospitadent Yenişehir

Bütün İşimiz Diş…

Hospitadent Yenişehir

2022 yılında açılan Dental Group Hospitadent Mersin Yenişehir 13.şube olarak hizmete başlamıştır.

Güçlü ve tecrübeli diş hekimi kadrosu ile İmplant, Zirkonyum, Dijital Gülüş Tasarımı, Lamine Kaplama, Box Teknik, Bonding Uygulaması, Beyazlatma, Panoramik Röntgen, Tomografi dahil olmak üzere diş sağlığı alanında verilen tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir. Mersin Diş Hastanesi / Mersin Diş Hastaneleri arasından Hospitadent Mersin Diş Kliniği / Ağız ve Diş Sağlığı Özel Diş Hastanesi Hospitadent ile Mersin’in En iyi Diş Hekimi, Dişçi, Diş Doktoru / Doktorları ile diş tedavisinin farkını yaşayın…

Mersin Deniz Müzesi, Aynalı Göl Mağarası, Arkeoloji Müzesi, Mersin Marina gibi turistik yerlere kolay ulaşım mesafesindedir.

Yenişehir şubesi hafta içi 08:30-18:00, Cumartesi günleri ise 08:00-14:00 arasında hizmet vermektedir. Şube Pazar günü hizmet vermemektedir.

Tedavilerimiz

kozmetik dis hekimligi Yenişehir

Kozmetik Diş Hekimliği

Geleneksel Diş Hekimliği, en genel haliyle ağız ve diş sağlığını ön plana alırken Kozmetik Diş...

eksik dis Yenişehir

Eksik Diş

Diş eksikliği çoğu kişinin yaşadığı bir sorundur. Diş eksiklikleri; genetik bir durumun sonucu diş eti...

Sizden Gelenler Yorumlar

Önceden bir sürü dişçi deneyimim oldu. Dişlerimin tel tedavisine ihtiyacı vardı çok araştırdım ve Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesini keşfettim. Dr. Tuğçe Atçakan hoca ile tanıştım kendisi oldukça güler yüzlü ve işini çok iyi yapan birisi tekrardan teşekkürler...

Türkiye | Fatmanur Ş.

Tedavi: Ortodonti | Kaynak: Google Yorumları

Esra Hanımın uzun zamandır ailecek hastasıyız. Esra hocamızla tanıştıktan sonra yıllardır süren diş problemlerim çözüldü. Mesleğini en iyi şekilde icra ettiğini düşündüğümden önce ailemin sonra tüm arkadaşlarımın da doktoru olması için tavsiye ettim. İmplant sürecinde Esra hocamıza destek verip süreci sorunsuz geçirmemi sağlayan eli hafif Eser hocamıza da çok teşekkürler.

Türkiye | Umut K.

Kaynak: Google Yorum

Birçok kere diş problemi yaşayıp farklı doktorları tecrübe ettim. Dr. Esra Erdoğan hoca rutin kontrollerim için gittiğimde tanışma fırsatı yakaladım. İnanılmaz güleryüzlü, pozitif ve her aşamada neler olduğunu ayrıntılı şekilde açıklayan bir hekim kendisi. Hiçbir tedirginlik yaşamadan diş ve ağız sağlığınızı kendisine emanet edebilirsiniz.

Türkiye | Selin İ.

Kaynak: Google Yorum

Online Hizmetler

Bütün İşimiz Diş

gorsle3 Yenişehir

Hızlı Randevu İçin

Formu Doldurun