Diş Dövmesi

Tedaviler

Diş Dövmesi

Diş Dövmesi Nedir?

Diş dövmesi olarak adlandırılan dental dövmeler, kaplamalar ağız içine yerleştirilmeden önce kaplamaların üzerine eklenen özel tasarımlar olarak açıklanmaktadır. Diş dövmeleri sıklıkla arka diş kaplamalarında görülse de istenilen her dişe uygulanabilmektedir. Dövmeler istenilen stilde, tasarımda ve renkte yapılabilmektedir.

Diş Dövmesi Nasıl Uygulanır?

Diş kaplamalarına yapılan diş dövmeleri, dişe dokunulmadan uygulanabilmektedir. Öncelikle dişe uygulanacak kaplamanın ölçüsü alınmakta ve laboratuvara gönderilmektedir. İlgili protezin üretilmesinin ardından diş kaplamasına kişinin istediği dövme tasarımı uygulanmaktadır. Uygulama sırasında herhangi bir acı ve ağrı hissedilmemektedir. Her yaştan kişiye uygulanabilen diş dövmesi, istendiği takdirde hızlıca çıkarılabilmektedir.
 

Tedavi Özeti

İşlem Sayısı

2-3

İşe Dönme Süreci

Hemen

İşlem Süresi

10 Gün

Tam İyileşme Süreci

Hemen

Anestezi Yöntemi

Lokal Anestezi

Sonuçların Kalıcılığı

5 Yıl

Hassasiyet Süreci

Yok

Yeme - İçme Süreci

2 Saat Sonra

Not: *Bu sayfada yer alan bilgiler ve tavsiyeler sadece bilgilendirme amaçlıdır.Tanı ve tedavileri için mutlaka doktorunuza başvurun. Süreç ve tedaviler hakkında daha ayrıntılı bilgi, öncesi ve sonrası görselleri talep edebileceğiniz WhatsApp hattımıza ulaşın.

Bütün İşimiz Diş

gs Diş Dövmesi

Hızlı Randevu İçin

Formu Doldurun