Hospitadent Çamlıca

Bütün İşimiz Diş…

Hospitadent Çamlıca

2009 yılında açılan Dental Group Hospitadent Çamlıca Diş Hastanesi, 1250 m2’lik bir alanda 13 Ünit ve 1 Ameliyathaneye sahiptir.

İmplant, Zirkonyum, Dijital Gülüş Tasarımı, Lamine Kaplama, Box Teknik, Bonding Uygulaması, Beyazlatma, Panoramik Röntgen, Tomografi dahil olmak üzere Ağız ve Diş Sağlığı alanında verilen tüm hizmetleri gerçekleştirmektedir. Çamlıca Diş Hastanesi / Çamlıca Diş Hastaneleri arasından Hospitadent Çamlıca Diş Kliniği / Ağız ve Diş Sağlığı Özel Diş Hastanesi Hospitadent ile Çamlıca En iyi Diş Hekimi, Dişçi, Diş Doktoru / Doktorları ile diş tedavisinin farkını yaşayın…

Çamlıca Tepesi ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü gibi merkezi lokasyonlara kolay ulaşım mesafesindedir.

Çamlıca Şubesi Hafta içi  08:00-20:00, Cumartesi 08:00-20:00 arasında hizmet vermektedir.  Şube Pazar günü hizmet vermemektedir.

Tedavilerimiz

kozmetik dis hekimligi Çamlıca

Kozmetik Diş Hekimliği

Geleneksel Diş Hekimliği, en genel haliyle ağız ve diş sağlığını ön plana alırken Kozmetik Diş...

eksik dis Çamlıca

Eksik Diş

Diş eksikliği çoğu kişinin yaşadığı bir sorundur. Diş eksiklikleri; genetik bir durumun sonucu diş eti...

Sizden Gelenler Yorumlar

Uzun yıllardır Ailece HOSPITADENT'e Diş ile ilgili bir sorunumuz olduğunda gidip kendimizi güvenilir ellere teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle Türkiye de henüz Geriatri Diş Kliniği olmamasına rağmen, çok sevdiğim 90 yaşındaki annemi gönül rahatlığıyla ve güvenle teslim edebildiğim bize çok emeği geçen Gizem hanımefendi; çok profesyonel,disiplinli, işinde 1 numara, hasta ve hasta yakınlarına rahatlatan, sakinleştiren, sevgi dolu anlayışlı yaklaşımıyla şahane bir hekimdır. Çok teşekkür ediyoruz.

Türkiye - İstanbul | Ayşe H.

Tedavi: Diş Çekimi | Kaynak: Google Yorum

Çalışanları güler yüzlü doktorları hastayla çok ilgili birde doktorum Kerem şah var on numara hekim herkesi çok sevdim emeklerine sağlık...

Türkiye - İstanbul | Ayhan Ü.

Kaynak: Google Yorum

Başta hastanenin başhekimi Gözde hanım olmak üzere; Gerek ilgileri gerek davranışları ile bize çok fazla yardımcı olan tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ve farklı yerlerde bir kaç kez kanal tedavisi yaptırmış ama memnun kalmamış birisi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.

Türkiye - İstanbul | Bayram Ö.

Kaynak: Google Yorum

Online Hizmetler

Bütün İşimiz Diş

gorsle3 Çamlıca

Hızlı Randevu İçin

Formu Doldurun