Dr. Mehmet Nuri YÜKSEK

Dr. Mehmet Nuri YÜKSEK

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

mehmet nuri turkce Dr. Mehmet Nuri YÜKSEK
TEDAVİ SAYILARI
İmplant5.000+
All On Four300+
Diş Çekimi13.000+
1 Günde İmplant500+

Dr. Mehmet Nuri YÜKSEK

Ağız ve Çene Cerrahisi Uzmanı
+90 212 651 20 00

Özet:

Ağız, diş ve çene cerrahımız Mehmet Nuri Yüksek lisans eğitimini 2013 yılında tamamladıktan sonra, Gazi Üniversitesi Ağız, diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında eğitimine devam etmiştir. 2013 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayan Mehmet Bey 2019 yılından beri markamızda çalışmakta olup, eksik dişlerinizin tamamlayıcısı olmaya devam etmektedir.

Dil:

Türkçe ve İngilizce

Eğitim:

 Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Uzmanlık:

Gazi Üniversitesi / Ağız ve Çene Cerrahisi

Sertifikalar:

  • Temporomondibular Joint Symposium
  • Noel Biocore Anterior Part Aesthetic Implant Symposium
  • COMPOSITE RESTORATIONS COURSE IN ANTERIOR AESTHETICS(2019),
  • Turkish Oral Implantologhy Association  XXIX. International  Scientific Congress, Çırağan Kempinski Otel Istanbul (11-13 January 2018)
  • Implantology Basic Surgery Course, Quintessence Publishing. (Prof. Dr. Korkud Demirel) July 4, 2020.
  • Second Chance Symposium on Failed Implant Treatments
  • Step by step surgery technigues and revising the surgical anatomy of the TMJ
  • Implant And Natural Dental Peripheral Soft Tissue Problems and Treatment Strategy Seminar

Hasta Yorumları

Harika bir hastane. Hospitadent te Mehmet Bey ve asistanı Hülya hanım ile diş tedavisi ile ilgili korkumu yendim. Fazlasıyla steril bir ortamda tedavim gerçekleşti. O kadar sabırlı ve güleryüzlü çalışanlar ki bundan sonra tek adresim Hospitadent ve tabiki Mehmet bey ve Hülya hanım
Kaynak:Google Yorum
İstanbul- Türkiye | Nur Y.
Şiddetli diş ağrım sebebi ile tavsiye üzerine Hospitadente başvurdum. Hastane ortamı çok temiz ve çok kaliteli görünüyordu. Karşılama oldukça samimiydi. Gizem hanıma teşekkür ediyorum.. İlk muayenemi başhekim Oğuz bey gerçekleştirdi. Gerçekten çok bilgili çok kaliteli bir hekim kendisine çok teşekkür ediyorum. Doğru bir şekilde tedavi yönlendirmesinde bulundu. Allah razı olsun. Oğuz beyin asistanı Büşra hanıma da çok teşekkür ederim. Çene cerrahı Mehmet beye çekim için yönlendirildim. Kendisinden çok memnun kaldım tedavimi sorunsuz bir şekilde açıklad. Diş çekimi korkumu yendim. İlgisi ve alakası için çok sağolsun. Mehmet beyin asistanı Kader hanım bu süreçte çok ilgilendi, destek oldu. Kendisinede çok teşekkür ederimm. Herkese tavsiye ederim. Ağrısı olan, korkusu olan herkes gönül rahatlığı ile gelebilir..
İstanbul - Türkiye | Mehmet O.
Tavsiye üzerine Bağcılar Hospitadent diş hastanesine geldik. Başhekim Oğuz bey annemi çok detaylı muayene etti. Şikayetlerimizi dinleyip implant tedavimizi planladı.Kendisine çok teşekkür ederiz. Oğuz beyin asistanı Büşra Hanımın ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz. Bizi karşılayan Gizem hanıma yönlendirmeleri için teşekkür ederiz. İmplant tedavimizi yapan çene cerrahı Mehmet hocamıza emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim ellerine sağlık. Ameliyat süreci boyunca Mehmet beyin asistanı Kader hanımada çok çok teşekkürler. Annemi hiç yalnız bırakmadıkları için bu muhteşem sağlık grubuna minnettarız. Herkese şiddetle tavsiye ederiz☺️
Kaynak:Google Yorum
İstanbul- Türkiye | Doğan O.
İmplant diş tedavisi için başvurdum ve Gizem hanım ile tanıştık, çok ilgili, profesyonel ve yerinde bilgiler vererek tüm tereddüt ve korkularımızı giderdi. Hastaneye muayene için geldiğimizde hijyen ve çalışanların sıcaklığına kayıtsız kalamadık. Tedavim çok iyi geçti, hekim Ammar bey ve Mehmet bey çok başarılı. Vakalara zaman ve değer ayırarak tedavi uyguladılar. Bu çok özel bir husus bizim için. Teşekkür ederiz Hospitadent !
Kaynak:Google Yorum
İstanbul - Türkiye | Deniz E.

Bütün İşimiz Diş

gs Dr. Mehmet Nuri YÜKSEK

Hızlı Randevu

Formu doldurun