Dr. Fatma Güngör IŞIKLAR

Dr. Fatma Güngör ŞIKLAR

Pedodonti Uzmanı

fatma gungor isiklar serifali 3 Dr. Fatma Güngör IŞIKLAR
TEDAVİ SAYILARI
Flor Uygulaması700+
Fissür Örtücü2.250+
Süt Diş Çekimi14.000+
Amputasyon8.000+

Dr. Fatma Güngör ŞIKLAR

Pedodonti Uzmanı
+90 216 491 30 30

Özet

Pedodontistimiz Fatma Güngör Şıklar, 1984 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda eğitimine devam etmiştir. Uzmanlık eğitimini 1990 yılında tamamlayan Fatma, 2012 yılından beri markamızda çalışmakta ve en iyisi olmaya devam etmektedir. küçük hastalarımızın arkadaşı.

Dil

Türkçe ve İngilizce

Eğitim

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Uzmanlık

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi / Pedodonti

Certificates

  • National and International Dentistry Kong.Sert.
  • Pedodontics Congress and Seminars

Hasta Yorumları

Hospitadent Pendik ailecek gittiğimiz bir hastene. Oğlumu senelerdir pedodonti uzmanı Dt. Fatma Güngör Şıklar takip ediyor. İlgisi, güler yüzlülüğü ve samimiyeti için çok teşekkür ederiz. Yine onun tavsiye ile bende uzun zamandır yaptırmaya cesaret edemediğim dişlerimi Dt. Gözde Şehirli Gülerer'e yaptırdım ve çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca resepsiyondaki Selda hanım ve diğer çalışanlar hepsi çok güler yüzlü ve ilgililer.
Kaynak: Google Yorum
İstanbul - Türkiye | Cemile E.
Cocuk doktoru Güngör hanım çocuğum için çok zor bir operasyon ile bütün dişlerini tekrardan yaptı. Çok profesyonel bir doktor dişleri cok güzel oldu. Yemek yiyemeyen kızım şimdi herşeyi yiyebiliyor. Herkese tavsiye ederim
İstanbul - Türkiye | Gökhan K.
Türkiye - İstanbul | Ayhan Ü.
Kızım Hiranur'a genel anestezi altında süt diş çekimi ve dolgularını yaptırdık hekiminiz Fatma Güngör hanım ve asistanı Begüm hanıma çok ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
İstanbul - Türkiye | Gökhan K.
İstanbul - Türkiye | Sevgi S.
9 yaşındaki oğlum için yıllardır devamlı gittiğimiz diş hastanesi. Doktorumuz Fatma Güngör hanım ve asistanı Begüm hanıma çok teşekkür ediyorum. İlgi ve alakalarından çok memnunuz. Tedavi olurken hem öğreniyor hem eğleniyor ve hiç korkmuyoruz.
Kaynak: Google Yorum
İstanbul - Türkiye | Ferhat S.

Bütün İşimiz Diş

gs Dr. Fatma Güngör IŞIKLAR

Hızlı Randevu

Formu doldurun