Dt. Ömer KADIOĞLU

Dt. Ömer KADIOĞLU KADIOĞLU

Başhekim / Mesul Müdür

omer kadioglu turkce Dt. Ömer KADIOĞLU
TEDAVİ SAYILARI
Oral Diagnoz93.000+
İmplant400+
Estetik Tedavi12.500+
Beyazlatma1.200+

Dt. Ömer KADIOĞLU

Başhekim / Mesul Müdür
+90 216 491 30 30

Özet

Başhekimimiz Ömer Kadıoğlu, 2009 yılından beri Hospitadent markasıyla şubemizde başhekim olarak çalışmaktadır. Devlet ve farklı markalarındaki deneyimlerini Hospitadent markasıyla da perçinleyen Kadıoğlu oral diagnoz, estetik diş hekimliği, protez ve cerrahi tedavilerinde konusunun uzmanıdır.

Dil

Türkçe ve İngilizce

Eğitim

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Sertifikalar:

  • All On Four İmplant Uygulama Eğitimi
  • Cerec ve Digital Diş Hekimliği Kursu
  • Noel Biocore Ön Kısım Estetik İmplant Sempozyumu

Hasta Yorumları

Senelerdir dişlerimle alakalı sorunlarım vardı. Ta ki sizin kuruma gelene kadar başhekiminiz Ömer beye bütün işlemlerimi yaptırdım ve o kadar memnun kaldım ki şimdi ise kızımı getirdim sayenizde gülebiliyorum :)
Kaynak: Google Yorum
İstanbul - Türkiye | Gönül B.
Başhekim Ömer hoca tarafından muayene edildim. Sonrasında diş eti uzmanı Cansu hanıma yönlendirildim. Diş eti bakımı ve diş taşı temizliği yaptırdım. İlgilerinden ve hizmetlerinden çok memnun kaldım. 1 hafta sonrası için kontrole çağırdıklarında tekrar gittim ve tekrar aynı hizmeti aynı ilgiyi gördüm. İlgilerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.
Kaynak: Google Yorum
Ankara - Türkiye | İbrahim Ş.
Tavsiyeyle buraya geldim, bu kadar memnun kalacağımı tahmin etmemiştim. Baştan sona kendimi çok değerli hissettim bu yüzden bu kuruma çok teşekkür ediyorum. Özellikle Pendik şubesi baş hekimim Ömer beye en başından sonuna kadar beni hep bilgilendirdi. Çok memnun kaldım…
Kaynak: Google Yorum
Türkiye - İstanbul | Emine K.

Bütün İşimiz Diş

gs Dt. Ömer KADIOĞLU

Hızlı Randevu İçin

Formu Doldurun