Dt. Tarcan TOPÇUOĞLU

Dt. Tarcan TOPÇUOĞLU

Başhekim / Mesul Müdür

tarcan turkce Dt. Tarcan TOPÇUOĞLU
TEDAVİ SAYILARI
Oral Diagnoz98.000+
İmplant420+
Estetik Tedavi13.300+
Beyazlatma1.300+

Dt. Tarcan TOPÇUOĞLU

Başhekim / Mesul Müdür
+90 252 500 00 22

Özet

Başhekimimiz Tarcan Topçuoğlu, 2012 yılından beri Hospitadent markasıyla birlikte çalışmaktadır. 2021 yılından beri şubemizin başhekimliği görevini de yürüten Tarcan Bey oral diagnoz, estetik diş hekimliği, protez ve cerrahi tedavilerde oldukça başarılıdır.

Dil

Türkçe ve İngilizce

Eğitim

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Sertifikalar

  • All on four ve implant üstü protezler
  • Anterior Bölge Estetik Restorasyonlar
  • Astra implant üstü protetik uygulamalar
  • Noel Biocore Ön Kısım Estetik İmplant Sempozyumu

Hasta Yorumları

Dişlerim küçük ve çirkin bir görüntüye sahipti. Öncelikle muayene oldum ve benimle aşırı ilgilendiler, her bir adımı tek tek anlattılar. Bu yönüne bayıldım. Her seferinde bana ne hissettiğimi sordular. Duygularımı ve düşüncelerimi bu kadar önemseyen bir hastane ile daha önce karşılaşmamıştım. Yaptırdığım lamine kaplama sayesinde artık çok mutluyum. Her yerde gülebiliyorum. Çok memnun kaldım, herkese teşekkürler.
Türkiye - Bodrum | Elvir S.
Tarcan Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler. Diş çekimi için korka korka geldiğim bu şubede bir anda tüm korkularımı unuttum. Böylesine rahat, açıklayıcı bir tedaviyi ilk kez görüyorum. Sizin sayenizde tüm korkularım uçuverdi. Herkese ama herkese kesinlikle önerimdir.
Türkiye - Bodrum | Ali Can A.
Tatil için gelmiştim, dişlerimi beyazlatmayı ne zamandır düşünüyordum ve burayı tercih ettim. Daha önce reklamlarını görmüştüm Hospitadent’in ama Bodrum’da olduklarını bilmiyordum. Gerçekten çok güzel ilgilendiler. Aile sıcaklığında bir hastane ortamı istiyorsanız siz de burayı tercih edin. Resepsiyonundan hekimine hepsi çok güler yüzlüler.
Türkiye - Bodrum | Burak B.

Bütün İşimiz Diş

gs Dt. Tarcan TOPÇUOĞLU

Hızlı Randevu İçin

Formu Doldurun